Україна з жертви агресії РФ перетворилась на донора європейської безпеки - Гопко

Під час міжнародної конференції "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед" позафракційний народний депутат Ганна Гопко в інтерв'ю "Прямому" розповіла про неймовірний розвиток України в боротьбі з російською агресією у гібридній війні. Вона особливо відмітила, що Україна винесла за останні роки досвід, яким тепер може поділитися з НАТО, Європою та взагалі світом.

- Власне, сьогодні на конференції вже чули виступ президента, зараз тривають панелі дискусій, будуть виступати спікери, в тому числі і західні партнери України. Навіть чекаємо на голову Верховної Ради після третьої години, коли завершиться сесійна робота. Те, що сьогодні і впродовж наступних двох днів буде відбуватися, ці теми... Наскільки вони важливі з практичної точки зору? Що вони дають? Що можна з цього винести?

- По-перше, ми повинні чітко на цій конференції донести нашим партнерам, що за ці роки, а вже п'ятий рік, російської агресії, країна з жертви перетворилася в донора і контрибутора європейської безпеки. І, як сказав президент, ми вже маємо, чим поділитися як протидіяти російській гібридній війні. Тому, що ті уроки, які ми для себе винесли, ті атаки, які здійснює зараз Кремль на цивілізовані суспільства через втручання в вибори, ми можемо вже поділитися.

В минулому році був вірус атаки на критичну інфраструктуру. Ми змогли дати відсіч, принаймні зараз поділитися цим досвідом. Тому дуже добре, що тут є представники країн-членів НАТО і представники офісу НАТО, які приїхали сюди, є міністри закордонних справ наших сусідів, які також є членами НАТО, а також посли.

Прямий канал

07-11-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика