Урсула фон дер Ляйєн стала першою жінкою в керівництві Єврокомісії

1 грудня Європейська комісія офіційно розпочала роботу з новим керівництвом на чолі Урсули фон дер Ляйєн, яка стала першою жінкою на цій посаді. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

У свою чергу, на посаді голови Ради ЄС Дональда Туска замінив раніше представляючий Польщу колишній премʼєр-міністр Бельгії Шарль Мішель.

У грудні минулого року Шарль Мішель оголосив про свою відставку. Причиною для відставки премʼєра стала урядова криза, яка розпочався в країні. Незадовго до цього бельгійський парламент висловив Мішелю вотум недовіри.

В Україні зʼявилася перша жінка-генерал. Їй стала Людмила Шугалій, яка отримала звання генерал-майора медичної служби та начальник Військово-медичного управління Служби безпеки України.

Перша зареєстрована у Вірменії правозахисниця-трансгендер заявила, що її погрожують вбити після виступу в парламенті під час громадських слухань «Національний індекс прав людини — моніторинг ООН».

Місузу Ікеда стала першою жінкою-політиком, обраною на місцевих виборах в місті Тарумідзу, на півдні Японії.

thebabel.com.ua

02-12-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 12 жовтня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, голова, ГО "Кращий Сихів", безпартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ГОЛОС".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика