Венедіктова обговорила з депутатами зміни до закону України "Про прокуратуру"

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова обговорила з народними депутатами пропозиції змін до закону України "Про прокуратуру".

Про це інформує пресслужба Офісу генпрокурора.

"У середу, 25 березня 2020 року, в Офісі генерального прокурора відбулася робоча зустріч генерального прокурора Ірини Венедіктової з групою народних депутатів України, під час якої обговорили проєкт закону України «Про внесення змін до закону України "Про прокуратуру" щодо підвищення ефективності діяльності органів прокуратури", - йдеться у повідомленні.
 
Уточнюється, що генеральний прокурор підтримала пропозицію народних депутатів стосовно відновлення класних чинів прокурорів.

"Нам потрібно подбати про честь прокурорського мундира. Такий крок поверне престиж органам прокуратури та стимулює працівників ще ефективніше виконувати свої професійні обов’язки. Класний чин символізує досвід, кваліфікацію та професійний шлях, який працівник пройшов в органах прокуратури", - підкреслила Венедіктова.
 
Учасники зустрічі також обговорили порядок присвоєння та позбавлення класного чину прокурора.

За ініціативою законодавців, класні чини присвоюватимуться працівникам прокуратури відповідно до займаної посади та стажу роботи, уточнили в Офісі генпрокурора.

УКРІНФОРМ

26-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Секретар Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 2 липня 1995р.Відомості на момент обрання: освіта загальна середня, директор, комунальне підприємство "Госпітальєри Дніпра" Дніпровської міської ради, безпартійнa, проживає в місті Рівному, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 7.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика