Верещук назвала одну з основних проблем жителів ділянки розведення біля Золотого

Серед проблем жителів села Катеринівка та Золоте-4 Луганської області у районі розведення сил є заборгованість заробітної плати шахтарям. Проте, охочих залишити місце проживання немає. Про це повідомила на брифінгу членів парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки за результатами візиту в Золоте представник уряду в парламенті, народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук.

"Бажаючих, станом на сьогодні, залишити місце проживання Золоте і Катеринівка - немає. Щодо проблем, які нам вчора висловили люди, ми зібрали з військово-цивільної адміністрації, а також з керівництва ОДА, то найбільшим негативним чинником, який суттєво впливає на економічний стан, є значна заборгованість заробітної плати шахтарям на шахтах держпідприємства "Первомайськвугілля". А також пов’язаних з ним працівниками закладів освіти та соціальної сфери", - сказала Верещук.

За її словами, місцеве населення проінформоване про виділення 1 млрд грн на погашення заборгованості із заробітної плати у зв’язку із внесенням змін до Державного бюджету на 2019 рік.

"Місцеве населення поінформоване, очікують коштів. Кошти будуть їм надіслані до кінця цього тижня. Отже, ця проблема знімається", - сказала Верещук.

Нагадаємо, 31 жовтня нардепи ухвалили в цілому внесення змін до закону про держаний бюджет на поточний рік. Зокрема, законопроект передбачає виділення 1 млрд грн на погашення заборгованості по зарплатам гірникам, а також додаткові кошти на житло ветеранам АТО.

УНН

07-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Веб-сторінкаДата народження: 21 вересня 1978р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, безпартійнa, проживає в смт Високий Харківського району Харківської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика