Верещук: В Україні має бути сформована єдина державна ветеранська політика

В Україні має бути сформована єдина державна ветеранська політика.

На цьому Віце-прем'єр-міністр  - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  Ірина Верещук наголосила в ефірі обласного телебачення.

За словами посадовиці, незабаром кількість ветеранів збільшиться у рази. Тому вже зараз необхідно напрацьовувати кроки до формування єдиної державної ветеранської політики.

Першим важливим етапом у цьому має бути новий закон про ветеранів.

«Відповідні завдання щодо його розробки поставив Президент. Маємо їх опрацювати й виконати усі складові», – зазначила Віце-прем’єр-міністр.

Серед іншого Ірина Верещук нагадала про експериментальний проект щодо запровадження інституту помічника ветерана. За її словами, кожен ветеран повинен мати помічника. Важливо, щоб це було за системою рівний – рівному. Аби ветерани, які пройшли цей шлях і можуть поділитися своїм досвідом, допомагали один одному.

«Наші ветерани та ветеранки не мають стояти у чергах, відчувати брак поваги й уваги. Тому забезпечити їм гідне ставлення і всі належні умови для відновлення нормального життя – першочергове завдання держави», – резюмувала посадовиця.

Урядовий портал

17-08-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінкаГолова Міжфракційного депутатського об’єднання "Україні - Євроатлантичний простір!"Дата народження: 25 вересня 1974р.Відомості на момент обрання: освіта вища, Міністр у справах ветеранів України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 13.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика