Віцеспікерка Олена Кондратюк: Для України безцінним є досвід і своєрідна рольова модель Фінляндії щодо вступу до НАТО

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта. 

«Для нас важливою є підтримка Фінляндії — політична, фінансова й гуманітарна! Загальна сума наданої допомоги — Урядом, приватним сектором, муніципалітетами, громадянами — становить понад 3,5 мільярда євро», — зауважила Олена Кондратюк. 

Вона також наголосила, що особливо цінною є реабілітація українських військових: «Зараз на лікуванні у Фінляндії перебувають 17 наших хлопців». Віцеспікерка звернулася до Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні щодо продовження цієї програми й надалі.

«Україна високо цінує активні зусилля Президента Фінляндії Саулі Нійністе та Уряду у підтримці України — і щодо вступу до Євросоюзу, і налагодження швидкої допомоги ЄС у транспортуванні українського зерна», — акцентувала Олена Кондратюк. 

Окрім того, вона зазначила, що для України безцінним є досвід та своєрідна рольова модель Фінляндії щодо вступу до НАТО: «Для нас важливо переймати ці успіхи й на парламентському рівні». 

Насамкінець під час зустрічі Віцеспікерка привітала новообраний Парламент Фінляндії на чолі зі Спікером Юссі Галла-ахо та зосередила увагу на можливій співпраці щодо завдань парламентської дипломатії доносити правду про злочини рф — примусове вивезення, викрадення, переміщення та депортацію українських дітей. 

rada.gov.ua

17-08-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 31 березня 1987р. Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика