Віцеспікерка Олена Кондратюк: Для України безцінним є досвід і своєрідна рольова модель Фінляндії щодо вступу до НАТО

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта. 

«Для нас важливою є підтримка Фінляндії — політична, фінансова й гуманітарна! Загальна сума наданої допомоги — Урядом, приватним сектором, муніципалітетами, громадянами — становить понад 3,5 мільярда євро», — зауважила Олена Кондратюк. 

Вона також наголосила, що особливо цінною є реабілітація українських військових: «Зараз на лікуванні у Фінляндії перебувають 17 наших хлопців». Віцеспікерка звернулася до Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні щодо продовження цієї програми й надалі.

«Україна високо цінує активні зусилля Президента Фінляндії Саулі Нійністе та Уряду у підтримці України — і щодо вступу до Євросоюзу, і налагодження швидкої допомоги ЄС у транспортуванні українського зерна», — акцентувала Олена Кондратюк. 

Окрім того, вона зазначила, що для України безцінним є досвід та своєрідна рольова модель Фінляндії щодо вступу до НАТО: «Для нас важливо переймати ці успіхи й на парламентському рівні». 

Насамкінець під час зустрічі Віцеспікерка привітала новообраний Парламент Фінляндії на чолі зі Спікером Юссі Галла-ахо та зосередила увагу на можливій співпраці щодо завдань парламентської дипломатії доносити правду про злочини рф — примусове вивезення, викрадення, переміщення та депортацію українських дітей. 

rada.gov.ua

17-08-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом Веб-сторінка Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Перший заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінкаДата народження: 5 липня 1972р.Відомості на момент обрання: освіта вища, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика