Волинський ПУЛ: уроки та підсумки ФОТО

Результати будь-якого проекту стають видимі у результатах. Волинянки-учасниці ПУЛу зібрались на підсумкову зустріч, щоб обговорити свої враження впродовж дворічної участі у проекті «Побудова політичного лобі жінок в Україні». За час проекту були політичні клуби, круглі столи, прес-конференції, форуми, дослідження, інформаційні кампанії, тривала навчальна програма. Про ці та інші активності згадували учасниці.

Юлія Вусенко, кандидат юридичних наук, депутатка Луцької міської ради, учасниця ПУЛу поділилась враженнями щодо стажування у Одеській міській раді, згадала, що не зовсім розуміла, як може бути, наприклад, центр надання адміністративних послуг у торговому центрі, а у Одесі для зручності людей так і є. «Дивитись досвід розвитку інших міст – важливо і пізнавально, ця можливість була цінною особисто для мене».

Вікторія Колодяжна, кандидат юридичних наук, доцента СНУ імені Лесі Українки, учасниця ПУЛу відзначила, що «завжди приємно знати, що ті думки і ідеї, які тебе турбують, мотивують, надихають, хвилюють й багатьох інших жінок. ПУЛ дав можливість відчути, що я не сама, що суспільство змінюється, що ці зміни можливі завдяки активній діяльності жінок із усієї України. І це прекрасно».

Олена Черенкова, ГО «Переселенці Криму та Донбасу», учасниця ПУЛу : «Під час стажування у рамках проекту отримала новий, цікавий, дуже корисний досвід. Ті цілі і задачі, які я ставила перед собою, а саме ознайомитись із  роботою відділу менеджменту та креативних індустрій Департаменту культури Луцької міської ради, підвищити свої професійні знання та ділову кваліфікацію, повністю виконані.  Навіть, більше цього, я можу сказати, що  під час стажування в мене народилось багато ідей і нових задумок, які я планую неодмінно використати в своїй подальшій громадській діяльності. Це стосується тренінгів «Школа толерантності», які я хочу проводити  не тільки для підлітків, а й для «студентів» старшого віку із «Університету третього віку», який існує в Луцьку, а також використовувати усі шляхи і методи як для знаходження можливості допомоги людям похилого віку, які залишилися без опіки, так і для виховання нового покоління в нашій новій демократичній Україні».

Олександра Лисак, депутатка Луцької районної ради, отримала можливість постажуватись у Верховній Раді України. Відзначила також навчальну програму ПУЛ, а особливо Одеську школу-2017. «У Одеській школі  змішали схід+північ+захід+південь, що дало особливий енергетичний коктейль…Зрозуміла, що у масштабах України жінки - унікальні та різні. Тому важливо знаходити точки дотику, спільні інтереси, загальну мету. Недарма кажуть, що жінки більш відповідальніші, чесніші та милосердніші, тому відчуваю, що стануться невідворотні зміни до світлого і прозорого, демократичного майбутнього».

Координаторка кластеру ПУЛ Оксана Ярош підсумувала, що «цей проект був не лише про нові знання і навики, які необхідні тим, хто займається політичною діяльністю, а й  внеском у розвиток солідарності жінок, бо незважаючи на різну партійність або безпартійність, жінки підтримували одна одну, сформувалась команда однодумиць не лише нашої області, а й у межах країни, які здатні діяти на користь своїх громад».

27-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Радикальна Партія Олега Ляшка, обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика