Йованович погодилася свідчити в Конгресі США в рамках оголошення імпічмента Трампу

Колишній посол США в Україні Марі Йованович, що займала цю посаду у 2016-2019 роках, дала згоду на те, щоб дати свідчення у Конгресі США в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє  Reuters.

“На сьогоднішній день Йованович втягнута в розслідування, що було ініційовано контрольованою демократами Палатою представників про те, чи слід знімати Дональда Трампа з посади президента США за тиск на його українського колегу Володимира Зеленського... Вона погодилася дати свідчення комітетам Конгресу 11 жовтня”, — йдеться у повідомленні.

Раніше Йованович була учасницею скандала, в якому колишній генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що посол США передала йому список “недоторканих”. Після чого Держдеп США назвав слова Луценка про “список недоторканних” вигадкою, а у самого Луценко заявили, що список “недоторканих”, який передала посол США, був усним.

На тлі цих та інших політичних скандалів Посол США в Україні Марі Йованович завершила роботу на своїй посаді 20 травня.

УНН

07-10-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінка Дата народження: 24 вересня 1981р. Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика