Йованович погодилася свідчити в Конгресі США в рамках оголошення імпічмента Трампу

Колишній посол США в Україні Марі Йованович, що займала цю посаду у 2016-2019 роках, дала згоду на те, щоб дати свідчення у Конгресі США в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє  Reuters.

“На сьогоднішній день Йованович втягнута в розслідування, що було ініційовано контрольованою демократами Палатою представників про те, чи слід знімати Дональда Трампа з посади президента США за тиск на його українського колегу Володимира Зеленського... Вона погодилася дати свідчення комітетам Конгресу 11 жовтня”, — йдеться у повідомленні.

Раніше Йованович була учасницею скандала, в якому колишній генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що посол США передала йому список “недоторканих”. Після чого Держдеп США назвав слова Луценка про “список недоторканних” вигадкою, а у самого Луценко заявили, що список “недоторканих”, який передала посол США, був усним.

На тлі цих та інших політичних скандалів Посол США в Україні Марі Йованович завершила роботу на своїй посаді 20 травня.

УНН

07-10-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 11 квітня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, юрисконсульт, ПП "Українська консультаційна група", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 59.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика