Йованович: політика США щодо Криму незмінна 

Посол США в Україні Марі Йованович підкреслила, що Крим залишається виключно територією України. Про це вона заявила на засіданні Київського безпекового форуму.

«Американська політика щодо Криму залишається незмінною. Ми розглядаємо Крим як частину України і ніяких змін не передбачається в цій політиці», - зазначила посол.

Йованович також акцентувала увагу на підтримці України Сполученими Штатами.

«Ми надаємо підтримку Україні в різних сферах: з питань Криму, з питання безпеки. У сфері безпеки ми надаємо $1,1 млрд підтримки. І ми дуже раді, що співпрацюємо з нашими канадськими та британськими колегами, забезпечуючи необхідну підготовку українцям», - додала посол США.

Вона також подякувала українським захисникам за стійкість і відданість країні.

«Саме хоробрим українським солдатам треба віддати належне за захист на Сході, але американська , канадська британська допомога за останні кілька років також зіграла свою роль», - зазначила Йованович.

Також посол заявила, що США вітають прагнення України до членства у НАТО та радять продовжувати реформи.

Нагадаємо, 28 червня у Кремлі заявили, що 16 липня в Гельсінкі відбудеться зустріч президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна. Посол США в РФ Джон Хантсмен повідомив, що президент США на зустрічі із Путіним підніме тему «ворожої діяльності Росії». Повний текст читайте тут:  

ГЛАВКОМ

11-07-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика