Юлія Свириденко: USAID сприятиме залученню найбільших американських банків до інвестиційних проектів в Україні

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) сприятиме підтримці малого та середнього бізнесу, розширенню грантових програм для підприємців, зокрема бізнесів на деокупованих територіях, крім того, продовжуватиме програми підтримки експорту. Також агентство може підтримати Україну у залученні найбільших американських банків до інвестиційних проектів. Про це йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко із заступницею адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ізабель Коулман.

«Ми дуже вдячні USAID за постійну підтримку та партнерство в багатьох сферах. Агентство вже зараз активно реалізує низку програм підтримки малого та середнього українського бізнесу, підтримує розвиток агросектору та сприяє посиленню експортних спроможностей України. Сподіваємося на подальше посилення з боку USAID програм для переробних підприємств та підтримку ініціативи Made in Ukraine, яка має збільшити внутрішнє виробництво тa просувати українські товари на світових ринках», - наголосила Юлія Свириденко.

Загалом під час зустрічі українська сторона наголосила на важливості залучення інвестицій до відбудови, побудові нової архітектури залучення міжнародних фінансових організацій до повоєнного відновлення. Обговорили питання підтримки переробної галузі, програм підтримки малого і середнього бізнесу, посилення експортних спроможностей, зокрема через нарощення потенціалу ЕКА.

Також Юлія Свириденко зазначила, що для України важлива підтримка USAID у моніторингу дієвості санкцій проти рф.

Темою розмови стали і можливості залучення зі сторони USAID експертів найбільших американських банків до втілення інвестиційних проектів в Україні.

«Домовились з USAID розширити нашу співпрацю, а також скоординувати зусилля щодо стратегії підтримки розвитку української економіки. Важливо, аби ми із партнерами добре розуміли потреби, можливості та перспективні сфері для подальшої співпраці, аби наша взаємодія була ще більш ефективною та продуктивною», - резюмувала Юлія Свириденко.

Урядовий портал
 

16-11-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 5 січня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, адвокат, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 31.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика