Юлія Світлична має найвищий рівень підтримки серед громадсько-політичних діячів Харківщини

Про це свідчать результати дослідження, проведеного на Харківщині за ініціативи Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова.

Це наймасштабніше опитування, яке проводилося в регіоні протягом останніх років. Усього питання ставилися 20000 респондентам. Голова ХОДА, депутат облради від БПП Юлія Світлична за результатами дослідження має найвищий рівень підтримки – 64%.

«У Харківській області утворилося два лідери громадської підтримки. Перший: демократичні сили на чолі з головою ОДА Світличною все більше сприймаються жителями як новий реальний центр влади і центр впливу на розвиток регіону. Другий: мер Харкова, в якого колись була монополія на владу в регіоні. Слід зазначити, що в самому Харкові найбільшу довіру має Кернес, проте в містах та районах області значно вищий рівень довіри у Світличної», – зазначив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Він упевнений, що багато в чому це стало можливим тому, що сьогодні результати роботи керівника ОДА видно не тільки в обласному центрі, але по всій області.

«Регіон розвивається і це помітно всім. Голова ОДА Світлична працює в команді Президента. Як результат – більш позитивна оцінка діяльності Порошенка по області, ніж по Харкову. Тоді як в місті господарські успіхи мер концентрує на собі», – резюмував Карасьов.

Блок Петра Порошенка

16-05-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика