За проектом посилення ролі жіноцтва у політиці пройшли навчання 128 українок

У межах реалізації проекту "Побудова жіночого політичного лобі в Україні" навчання пройшли 128 жінок, що навіть перевищило сподівання ініціаторів.
Про це повідомила голова «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» Тетяна Іваніна на прес-конференції в Укрінформі.

«Участь у навчанні взяли 128 учасниць. Це більше, ніж ми очікували. Був конкурс за кожним кластером, у деяких областях був конкурс 4-5 учасниць на місце», - зазначила Іваніна.

За її словами, за 2 роки, що тривав проект, ці жінки пройшли навчання за такими темами: участь жінок у політиці, права людини та гендерна рівність, вибори і виборчі компанії, а також стажувалися у Верховній Раді та органах місцевого самоврядування.

Доктор політичних наук, професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Оксана Ярош зауважила, що проект впроваджувався Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду демократії ООН і мав на меті посилення ролі жіноцтва у політиці.

«Політика -  цей той рівень, де приймаються рішення, той рівень, де змінюється наше життя, і наслідками результатів політики ми всі користуємося. Мало хто з того задоволений, тому через посилення жінок хочемо покращити якість нашої політики, якість наслідків цих рішень», - пояснила Ярош.

Як розповіла координатор проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні» Віра Поровська, ідею його проведення підтримали 12 громадських організацій у 12 областей, лідери яких є одночасно лідерками "Жіночого консорціуму України".

"Проект був важливим хоча б тому, що це була саме громадська ініціатива, спрямована на те, щоб посилити жінок, з одного боку, а з іншого - провести для суспільства інформаційні кампанії, щоб вони розуміли, наскільки важлива рівноправна участь жінок та чоловіків у прийнятті рішень», - наголосила Поровська.

Загалом протягом двох років у межах проекту була яшопроведена інформаційна кампанія, політичні клуби, а також кілька моніторингових досліджень, результати яких презентують згодом, зазначила Ярош.

УКРІНФОРМ

20-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика