Захист прав і свобод людини є ключовим у ХХІ столітті - Нобелівська лауреатка

Питання захисту прав і свобод людини є ключовим у ХХІ столітті, і для його вирішення світовій спільноті потрібно використовувати всі наявні інструменти, заявляє керівниця Центру громадянських свобод, лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року Олександра Матвійчук.
 
Про це вона сказала на щорічній зустрічі YES "Майбутнє вирішується в Україні", організованій YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

"Головне питання нашого століття — як ми захистимо людей, їхні права та свободи. Чи можемо ми просто покладатися на право, чи маємо застосовувати зброю? Як захищати права тих, хто живе на окупованих територіях?", - зауважила Матвійчук.

"Я завжди відповідаю, що якщо ви хочете захистити людей там — надайте Україні зброю, щоб вона могла захищатися", — зазначила вона. 

Як вважає Матвійчук, Росія, розв'язавши цю війну, намагається переконати світ, що демократія і свобода - це не справжні цінності.

"Я хочу нагадати, що розв’язувати питання століття — це не завдання України, а завдання міжнародного світового співтовариства. Оскільки цією війною Росія намагається переконати світ, що демократія і свобода це не справжні цінності", — зазначила Матвійчук.

Нобелівська лауреатка переконана, що Росію необхідно якнайшвидше зупинити задля збереження миру у всьому світі.

"Якщо не відновити міжнародний порядок, не зупинити Росію і не продемонструвати справедливість і правосуддя, це матиме негативні наслідки для всього світу. Ми можемо опинитися у такому варіанті майбутнього, в якому світ буде небезпечний для всіх, без жодних винятків", — підкреслила Матвійчук.
 
УКРІНФОРМ

11-09-2023

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика