Зеркаль про відставку: Не в моєму випадку працювати над папірцями

Заступник міністра закордонних справ Україна Олена Зеркаль заявляє, що йде у відставку, тому що змінилися умови роботи.

Про це вона сказала в інтерв’ю  Deutsche Welle.

"Мене ніхто не примушував. Я прийняла самостійне рішення. Знаєте, дуже часто не треба натякати. Коли ти довго працюєш, ти розумієш, що або ти робиш щось, що приносить задоволення, де ти бачиш, що ти можеш досягти результатів. Або ти просто працюєш над папірцями. Не в моєму випадку працювати над папірцями. Мені здається, що ми всі дуже змінили свій образ роботи. Тому в нових умовах мають працювати, мабуть, інші", - сказала вона.
 
Зеркаль зазначила, що зараз заява знаходиться вже у держсекретаря.

Як повідомлялося, заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль 28 листопада написала заяву про звільнення з МЗС за власним бажанням.

УКРІНФОРМ

02-12-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 24 вересня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика