Зеркаль: РФ чітко зсунула увагу на дуже чутливу для нас тему і почала грати цією картою

Росія створює штучні проблеми, щоб за ними ховати справжні проблеми.

Про таке заявила в ефірі "5 каналу" заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Вони граються у свою гру і весь світ продовжує гратися з ними. Мені завжди здавалося, що ідея заміни Суркова, вона дуже примарна (сьогодні стало відомо, що Сурков залишився на посаді помічника Путіна – 5.ua). Але вони створювали таке враження так само, як і відтерміновували взагалі проведення "нормандського" формату. Справді, "нормандський формат" не проводили багато часу, і причиною тому була Росія. Ні німецька, ні французька позиції. Саме російська. У мене завжди виникало питання, чи їм взагалі потрібно щось від цього формату, чи це просто відтягування часу", – сказала Зеркаль.

Вона також сказала: "Нічого не змінилося, стиль лишився той самий. Вони по "нормандському формату" чітко зсунули увагу на дуже чутливу для нас тему – це політв’язні і заручники. Вони розуміють, що це для нас болюча тема, що вона для нас є важливою, що суспільство дуже уважно за цим стежить, і вони почали грати цією картою. Я думаю, що ця гра триватиме півтори року щонайменше".

Зеркаль також розповіла, що в російській дипломатії завжди було таке правило: треба створювати штучні проблеми, щоби потім за цими штучними проблемами ховати справжню проблему. Політик зауважила: "Зараз вони створили нам цю проблему з політв’язнями і заручниками і ховають за цим усе інше, що пов’язане з "Мінськом", з миротворцями. Бо це все тьмяніє на фоні того, що треба розв’язувати питання по людях, які страждають".

5 канал

14-06-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика