






Народна депутатка від "Європейської Солідарності" Софія Федина заявила, що Telegram-канал доброволиці й волонтерки Марусі Звіробій зламали хакери, саме тому там і з'явилися антисемітські вислови на адресу президента Володимира Зеленського
Про це їй розповіла сама Звіробій, передає Depo.ua.
За словами Федини, після прочитання на каналі Звіробій антисемітських висловлювань вона одразу їй зателефонувала й вияснила, що "сторінку хакнули".
"Фсбшні хакери прогресують. Не здивуюсь, якщо наступними об’єктами атак стануть мої сторінки. Напевне комусь бракує матеріалів до нашої справи", – написала вона у Facebook.
Зазначимо, що публікація у Telegram-каналі Звіробій була зроблена ще 12 червня, однак після осуду такої поведінки зі сторони громадськості, допис зник.
Нагадаємо, що 27 жовтня 2019 року нардеп Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій порівняли президента Володимира Зеленського із сепаратистами і натякнули, що Зеленський – не безсмертний.
26 листопада ДБР скерувало до ГПУ повідомлення про підозру нардепу Федині та волонтерці Звіробій.
Волонтерка Маруся Звіробій подала на заяву на Володимира Зеленського до суду за порушенням Конституції.