Бекешкіна: лише 41% мешканців Криму хочуть приєднання до Росії

Станом на 10 березня в Україні немає жодного регіону, де в більшість хоче приєднання до Російської Федерації, і тільки близько 41% населення Криму хоче приєднання до Росії.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» Ілька Кучеріва, передає кореспондент НБН.

«На сьогоднішній день ні в одному з регіонів немає навіть 50% населення, які б хотіли приєднання Криму до Росії. Навіть у Криму таких лише близько 41%», – повідомила на сьогоднішній прес-конференції соціолог Ірина Бекешкіна.

За її словами, в цілому в Україні тих, «хто хотів би об'єднання України і Росії – 12%».

«Це меншість. Найбільше таких людей у Криму. У Криму 41% хотів би жити з Росією. І ще... в Криму бажання об'єднатися з Росією виникає після 50% років», – додала пані Бекешкіна.

Як повідомляв НБН, Верховна рада Автономної Республіки Крим проголосувала за проведення референдуму про статус автономії 16 березня. На референдум винесуть два питання: «Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?» і «Ви за відновлення дії конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?».

Після цього парламент Криму на позачерговому засіданні звернувся до президента Росії Володимиру Путіну з питанням про те, чи готова Росія прийняти АРК в свій склад.

Нагадаємо, в Криму вже надрукували бюлетені для референдуму про статус півострова, який пройде 16 березня. У понеділок, 10 березня, починають роботу територіальні комісії.

Керівництво Автономної Республіки Крим планує витратити близько $2 мільйонів на проведення референдуму 16 березня, на який винесено питання про приєднання автономії до Росії.

У свою чергу уряд України готовий надати Криму ще більше прав і повноважень.

Висрокий замок

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Фінляндською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 червня 1965р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика