






Члени робочої групи щодо підготовки законопроекту про лікування ув’язнених за кордоном від опозиції доклали максимальних зусиль для того, аби не було досягнуто консенсусу у розгляді даного питання. Про це заявила народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Інна Богословська в ефірі «5 каналу».
За словами народного депутата, у понеділок, 11 листопада, робоча група, яка працювала над підготовкою законопроекту про лікування ув’язнених за кордоном, упродовж семи годин намагалася знайти консенсус. І парламентаріям вдалося домовитися по семи базових пунктах, які дозволили б прийняти цей законопроект. Проте вже наступного дня, у вівторок, 12 листопада, опозиція вирішила скасувати ці домовленості і фактично зірвати можливість прийняття проекту цього закону.
«Я вам чесно скажу, що в мене був невеличкий шок, що опозиція зробила ставку на те, щоб зірвати Вільнюс. Ми погодили сім головних базових пунктів, щодо цього було створено таблицю, і проголосували всі. Ми домовилися, що на базі цих семи пунктів ми приймемо законопроект. Проте вже наступного дня ми побачили законопроект від опозиції, який повністю порушує всі попередні домовленості. В мене запитання просте: невже опозиціонери не розуміють, що вони прийшли з рішенням, яке зірве будь-які домовленості? Це було зроблено умисно для того, щоб не було прийняте жодне рішення», - зазначила Інна Богословська.
В цьому контексті вона зауважила, що оскільки у Верховній Раді в жодної політичної сили немає достатньої кількості голосів, щоб одностайно проголосувати будь-який закон (адже щодо євроінтеграційних законів комуністи своїх голосів не дають), проект закону про лікування ув’язнених за кордоном може бути проголосований лише за умови спільного голосування Партії регіонів і опозиції. «Саме для того, аби вийти з цієї ситуації, у парламенті вирішили створити робочу групу, яка мала напрацювати єдиний законопроект, який влаштував би обидва політичні табори. Проте опозиція вирішила зірвати це питання», - резюмувала політик.
ПРес-служба Партії регіонів