Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
Народний депутат Інна Богословська переконана, що потрібно обмежити владу президента на користь парламенту і не допустити федералізації країни.
Про це вона заявила в ефірі телеканалу ТВі.
"З таким обсягом повноважень, які зараз, згідно з Конституцією 1996 року, має президент, будь-який ангел через півроку стане демоном", - зазначила Богословська.
За словами політика, влада розбещує будь-яку людину.
"Абсолютна ж влада розбещує абсолютно. Ми не можемо далі дозволити собі з такою Конституцією будувати що-небудь у суспільстві, тому що це все закінчуватиметься авторитарними тенденціями. А якщо їх не втримати, то тоталітарними", - наголосила нардеп.
На її переконання, потрібно змінювати Конституцію.
"Щодо федералізації, я давно говорила, що від самого початку потрібно було йти за принципом федералізації", - додала Богословська.
Водночас вона вважає, що зараз цього робити не можна.
"Допоки ми не об'єднаємося в зовнішньому векторі, поки не заспокоїмо розривних тенденцій, говорити про федералізацію – значить далі рвати по-живому", – резюмувала парламентар.

