Чимало переселенців досі бояться помсти сепаратистів - Денісова

По щомісячну адресну грошову допомогу на покриття витрат на проживання до органів соцзахисту вже звернулося понад 71 тис. сімей переселенців.

Про це повідомила міністр соціальної політики Людмила Денісова на брифінгу у Кабінеті Міністрів, передає кореспондент Укрінформу.

«Станом на 7 листопада за грошовою допомогу вже звернулося 71 тисяча 467 сімей переселенців, а призначена така допомога вже 53 тисячам 393 родинам», - сказала Денісова.

Вона також нагадала, що розмір такої допомоги для непрацездатних осіб становить 884 грн, а для працездатних - 442 грн. «А загалом на родину - не більше 2400 грн», - додала міністр.

«За оперативною інформацією, станом на 7 листопада 2014 року розміщено 169 тисяч 250 сімей, до складу яких входить 452 тисяч 952 особи. Вже обліковано майже 79 тис родин, або 136 тисяч 690 осіб, що становить 46% від кількості тимчасово розміщених осіб», - констатувала Денісова.

Водночас вона зауважила, що чимало родин остерігаються ставати на облік, боячись помсти сепаратистів. «Проте такі побоювання є безпідставними, оскільки вся інформація в базі даних єдиного реєстру є захищеною», - запевнила керівник Мінсоцполітики.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Веб-сторінкаДата народження: 14 січня 1990р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань, ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", безпартійнa, проживає в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика