Росія зацікавлена у збереженні підконтрольних ЛНР/ДНР, а їх керівництво відкрито висловлює незадоволення реінтеграційними планами- Фріз

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз на своїй сторінці в Facebook провела паралель щодо впливу РФ на ПМР та псевдореспубліки на окупованій частині Донбасу.

«Дуже показова заява керівника невизнаного Придністров’я Вадима Красносельського. За його словами, не можна відділяти ПМР від Росії, а Тирасполь намагаються загнати в «мишоловку без сиру».

Зважаючи на те, що ПМР є базовою моделлю маріонеткових утворень на пострадянському просторі, така позиція Тирасполю дозволяє зробити декілька висновків: еліти самопроголошених маріонеткових республік монополізують свій вплив на підконтрольній території та неготові йти на розподіл повноважень; збереження російського протекторату та фінансової допомоги на тлі збереження економічних важелів впливу та узурпації влади – мета керівництва самопроголошених територій. Ці висновки справедливі і щодо так званих ЛНР/ДНР», – підкреслила Фріз.

Вона також зауважила, що «оскільки Росія зацікавлена у збереженні підконтрольних осередків впливу в регіоні, а їх керівництво відкрито висловлює незадоволення реінтеграційними планами, реінтеграційний процес зустрічатиме спротив як в Москві, так і в керівництві маріонеткових утворень».

«Це буде відбуватися, незважаючи на Мінські домовленості, до яких апелює Кремль. Таким чином, це є черговим свідченням неможливості виконання політичної частини «Мінську». Зокрема, мова йде про проведення виборів в ОРДЛО до виконання всіх безпекових зобов’язань, включаючи питання звільнення заручників, виведення іноземних військ, повернення кордонів та економіки регіонів під повний контроль Києва», – відзначила Ірина Фріз.

Блок Петра Порошенка

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 17 червня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, доцент, Національний університет харчових технологій, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в селі Баштечки Жашківського району Черкаської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 58.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика