Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
Державна пенітенціарна служба України перенесла строки відвідування Юлії Тимошенко головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінські й Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Джоном Теффтом. Про це повідомили у прес-службі "Батьківщини".
За попередньою інформацією, у разі надання відповідного дозволу Ян Томбінські та Джон Теффт зможуть провести зустріч з Юлією Тимошенко лише після травневих свят.
Як відомо, посол Європейського Союзу Ян Томбінські і Надзвичайний та Повноважний посол США Джон Теффт у січні цього року, одразу після оголошення Юлією Тимошенко акції громадянської непокори, звернулися з заявою до влади України щодо надання дозволу на проведення з нею зустрічі. Проте дипломати не отримали жодної офіційної відповіді на свої звернення.
Наприкінці лютого дипломати звернулися з повторним клопотанням до Міністерства закордонних справ та Віктора Януковича.
Нагадаємо, раніше планувалося, що зустріч Юлії Тимошенко з іноземними дипломатами має відбутися 29 квітня.

