Денісова: Діалог із профспілками

Провела зустріч з представниками профспілок України – Головою та заступником Голови Федерації профспілок України Григорієм Осовим та Сергієм Українцем, Головою профспілки працівників лісових галузей Вадимом Сібільовим, Головою профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості Василем Мойсюком, Головою профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадимом Бубняком, Головою профспілки працівників Національної академії наук Анатолієм Широковим, заступником Голови профспілки освіти і науки Сергієм Романюком та Головою Конфедерації вільних профспілок Михайлом Волинцем.

Під час зустрічі обговорили пропозиції профспілкових організацій щодо прийняття деяких законопроектів.

Наш Комітет з питань соцполітики вже розглянув важливі проекти законів, які надійшли до Комітету, і визначені за ним як головним до розгляду.

3 червня Комітет розглянув та рекомендував Парламенту прийняти за основу законопроект № 2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій.

Також було підтримано законопроект № 2245 щодо надання соціальних послуг. Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти його за основу. Він стосується санаторно-курортного лікування та оздоровлення застрахованих осіб та дітей. Він уже є в порядку денному Парламенту.

Окрім того, народні депутати – члени Комітету рекомендували направити на доопрацювання законопроект № 2698, у якому відновлюється виплата спецпенсій.

У цьому законопроекті пропонується поновити у повному обсязі виплати пенсій не лише звичайним працюючим пенсіонерам, а й так званим спецпенсіонерам – депутатам та чиновникам. Тому, наш Комітет запропонував депутатам, які подали законопроект, доопрацювати його – прибрати норму про повернення спецпенсій. Ні я, ні інші члени Комітету не блокують цей законопроект. Ми також хочемо допомогти нашим пенсіонерам, але повертати спецпенсії ніхто не буде. Упевнена, що в доопрацьованому вигляді проект знайде підтримку у Комітеті та народних депутатів у залі Парламенту.

Під час зустрічі також обговорено низку інших важливих питань щодо соціального захисту населення.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 17 грудня 1992р.Відомості на момент обрання: освіта вища, помічник народного депутата України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 62.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика