Денісова: Матеріальну допомогу отримала 91 сім'я загиблих героїв Небесної сотні

Матеріальну допомогу уже отримали уповноважені особи з 91 сім'ї загиблих героїв Небесної Сотні. Про це на брифінгу в Будинку Уряду повідомила Міністр соціальної політики, кандидат у народні депутати від "Народного фронту" Людмила Денісова.

Міністр нагадала, що 21 лютого 2014 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про державну допомогу постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей». На виконання цього закону Кабінет Міністрів розробив та затвердив порядок виплати такої матеріальної допомоги сім'ям загиблих на Майдані активістів та затвердив перелік необхідних документів, які потрібно надати для її отримання. Відповідно до цього порядку, зокрема, визначено, що одноразова грошова допомога надається членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадянського протесту, а у зв’язку з втратою годувальника призначається доплата до пенсій.

«Сьогодні ми маємо 100 осіб, які є героями Небесної Сотні. Остання людина приєдналася до цього переліку 13 жовтня поточного року. 91 уповноважена особа з сімей загиблих отримала таку допомогу – це 121 800 гривень», - зазначила Людмила Денісова. Вона додала, що у трьох випадках члени сімей загиблих активістів ще не узгодили уповноваженого представника.

«Крім того, у нас є 5 загиблих осіб, які включені до списку Небесної Сотні, але у них відсутні члени сім`ї, на яких поширюється право отримати таку допомогу», - наголосила Міністр. При цьому вона зазначила, що Уряд України надав Міністерству соціальної політики право разом з громадськістю визначити представників цих загиблих, розподілити ці кошти (480 тис. грн.) і надати таку допомогу сім`ям загиблих.

«Можу запевнити, що ніхто поза увагою не залишиться», - підкреслила Людмила Денісова.

Крім одноразової грошової допомоги, Уряд здійснює доплати до пенсії у зв'язку з втратою годувальника всім непрацездатним членам сімей, які перебували на утриманні загиблих героїв Небесної Сотні. За даними Міністра, доплата призначена 109 членам сімей 63 загиблих осіб. «Уже 466 тис. 883 грн. витрачено Пенсійним фондом для того, щоб зробити такі доплати. Доплати проводяться вчасно, жодної затримки нема», - зазначила Людмила Денісова.

За словами Міністра, також здійснюються виплати за отримання під час подій на майдані тяжких тілесних ушкоджень. «Згідно з постановою Кабінету Міністрів списки на таку допомогу формує Міністерство охорони здоров’я. Допомога виплачується у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму (60 тис. 900 грн.). У списках визначено 42 особи, 23 особи таку допомогу отримали. 19 осіб поінформовані, але ще не зверталися, і ми дуже просимо, щоб вони звернулися до управліннясоцзахисту за місцем свого проживання і таку допомогу отримали», - заявила Людмила Денісова.

Народний фронт

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика