Денісова: Соцвиплати, пенсії та пільги на 2014 рік зменшуватись не будуть

Міністр соцполітики повідомила, що, незважаючи на прийняту Урядом антикризову програму, всі соцвиплати, пенсії, пільги - тим, хто їх дійсно потребує, на 2014 рік будуть збережені й їх розмір не зменшиться.

„З 17 березня, з моменту відкриття Урядової „гарячої лінії, з проблемних питань жителів АР Крим та м. Севастополь, надійшло 5 320 звернень. З них, понад 800, питання збереження державних соціальних допомог і виплат громадянам півострова, а також надання пільг”, – сказала Людмила Денісова.
Міністр запевнила, що Мінсоцполітики робить усе можливе, аби на території півострова здійснювалася виплата пенсій та інших соціальних допомог. „Крим та Севастополь і надалі залишаються територією України, а його жителі – громадянами України. Ті, в кого залишився український паспорт, так само будуть отримувати призначені їм допомоги”, – підкреслила Людмила Денісова.

Окремо Міністр поінформувала громадян Криму та міста Севастополя, куди їм звертатися у разі переїзду до інших регіонів України. „Усіх, хто прибуває з Криму, розселяють у санаторії міністерств, при цьому установи соцзахисту надають їм всю необхідну допомогу. Крім того, з півострова курсують безплатні поїзди в усі регіони України”, – наголосила вона.

Міністр заспокоїла громадян, що, незважаючи на прийняту Урядом антикризову програму, всі соцвиплати, пенсії, пільги - тим, хто їх дійсно потребує, на 2014 рік будуть збережені й їх розмір не зменшиться. Зокрема, мова йде про 205 тис. малозабезпечених сімей, 13,5 млн. пенсіонерів, молодих матерів та інших. „Нарахування пільг, соціальних допомог буде відбуватися адресно: якщо дохід сім’ї становить менше 1710 грн. – така родина потребує державного захисту”, – зауважила Людмила Денісова.

news.dtkt.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика