Денісова: Уряд готовий організаційно допомогти Червоному Хресту із доправленням російського "гуманітарного конвою" до пунктів призначення

Відповідно до норм міжнародного права та Закону України «Про гуманітарну допомогу» Уряд готовий надати всю організаційну допомогу Міжнародному комітету Червоного Хреста щодо доправлення вантажу російського «гуманітарного конвою» до пунктів призначення. Але задля цього Росія має передати вантаж Червоному Хресту на кордоні із Україною. Таку заяву зробила Міністр соціальної політики Людмила Денісова в прямому ефірі Першого Національного телеканалу під час спецвипуску програми «Про головне».

«Якщо Росія дійсно хоче допомогти мешканцям Донецької та Луганської областей, вона має передати вантаж Червоному Хресту. Цій організації Уряд готовий надати всю необхідну допомогу. Зокрема Міністерство соціальної політики в разі надходження від Червоного Хреста відповідних документів, в терміновому порядку розгляне питання надання цьому вантажу статусу гуманітарного», - заявила Міністр.

Людмила Денісова також наголосила, що Кабінет Міністрів України регулярно надсилає до зони АТО продовольство та товари першої необхідності. Черговий такий вантаж вирушив до Східних областей сьогодні. З трьох міст України - Києва, Дніпропетровська і Харкова - відправилися колони вантажівок із допомогою для жителів Луганщини і Донеччини. Всього їде 70 автомобілів, вони везуть 800 тонн вантажу.

Місцем призначення колон визначено місто Старобільськ (Луганська область), де його, відповідно до міжнародних норм, приймуть представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Червоний Хрест розподілятиме цю допомогу серед цивільного населення Донеччини і Луганщини, яке опинилося на контрольованих терористами територіях.

Згідно із розпорядженням Уряду від 13 серпня 2014 року, на придбання товарів першої необхідності для населення, яке перебуває на підконтрольних терористам територіях в Донецькій та Луганській областях, Державній службі з надзвичайних ситуацій із резервного фонду держбюджету виділено додатково 10 млн. гривень.

Урядовий портал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика