Денісова: ВР розширила категорію працівників, призваних на військову службу, які забезпечуватимуться захистом трудових прав

12 листопада парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період», № 2317а. Цим законом Рада розширила категорію працівників, призваних на військову службу, які забезпечуватимуться захистом трудових прав.

Як повідомила депутат фракції «Народний фронт», голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова, «на сьогодні за особами, які працювали на підприємстві, в установі, організації та були призвані на військову службу, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток».

Людмила Денісова підкреслила, що завдяки прийнятим законодавчим змінам такі гарантії поширюватимуться на осіб, які працювали на час призову у фермерських господарствах, сільськогосподарських виробничих кооперативах та у фізичних осіб – підприємців.

«Також це стосуватиметься і працівників, які були призвані під час мобілізації на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують її за контрактом, проте не більше ніж на строк укладеного контракту», - підкреслила голова профільного комітету.

Народний фронт

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика