Денісова: Жителі Краматорська та Слов'янська Донецької області отримають належні їм виплати

У містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області практично відновлено роботу органів Пенсійного Фонду та Фонду соцстрахування на випадок безробіття. Про це під час брифінгу заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. Вона підкреслила, що управління соціального захисту населення також готуються обслуговувати громадян, які будуть повертатися до рідних міст.

Водночас, Міністр повідомила, що на сьогодні все ще існують проблеми з відновленням роботи Фондів соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та з тимчасової втрати працездатності. Вона висловила впевненість, що вже 8 липня ці установи так само почнуть працювати.

„На сьогодні потреба міст Краматорськ та Слов’янськ Донецької області у фінансуванні соціальних виплат становить 251 млн. грн. При цьому, станом на 6 липня, 57 млн. грн. коштів, необхідних на здійснення виплат пенсій жителям цих міст за 7 днів липня, вже перераховано. 80% пенсіонерів отримають пенсійні виплати через банки, інші – через поштові відділення”, – сказала Людмила Денісова.

Вона наголосила, що Уряд робить все можливо, аби кожен мешканець Краматорська та Слов’янська отримав належні їм виплати.

Урядовий портал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Веб-сторінкаДата народження: 14 січня 1990р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань, ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", безпартійнa, проживає в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика