Денісова пообіцяла безкоштовне протезування для поранених в АТО

Усі витрати з лікування та реабілітації поранених з Донецької та Луганської областей держава взяла на себе.

Так сказала на брифінгу в Українському НДІ протезування і протезобудування (Харків) міністр соціальної політики України Людмила Денисова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас є дані госпіталів - це півтори тисячі тих, хто постраждав в зоні АТО. П'ятнадцять з них готуються до операції з протезування. Безкоштовно, без черг та очікування статусу інваліда вони отримають протезування", - зазначила Денисова.

За її словами, налагоджено безкоштовне гарантійне обслуговування протезів.

"За необхідності тим, хто цього потребує, буде забезпечено безкоштовне протезування за кордоном, в будь-якій клініці, яка їм показана", - додала Денисова.
 
За її словами, безкоштовне протезування буде забезпечене і мирним громадянам, постраждалим в зоні АТО.

Як стало відомо, на сьогодні в клініці Інституту перебуває один солдат із зони АТО, який потребує протезуванні кінцівки, завтра прибуде ще один.

Як повідомляв Укрінформ, у структурі Українського НДІ протезування і протезобудування, створеного в 1946-му році і понині єдиного в країні - чотири реабілітаційні клінічні відділення та до десяти наукових лабораторій. Тут щорічно отримують допомогу до двох тисяч інвалідів з різних регіонів країни, чверть з яких - діти, ще стільки ж - люди похилого віку.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика