Денісова провела засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Міністр соціальної політики України Людмила Денісова провела засідання Президії Національної ради. Міністр поінформувала сторони профспілок та роботодавців про хід роботи Уряду над проектом Державного бюджету України на 2015 рік.

За словами Людмили Денісової, наразі триває узгодження документу між Кабінетом Міністрів, Президентом та Верховною Радою України, після чого буде проведено презентацію проекту Держбюджету для соціальних партнерів по Національній тристоронній соціально-економічній раді, зазначила Міністр.
Також відбулося засідання Національної ради. Серед низки актуальних питань окрему увагу було приділено заходам Уряду щодо соціального захисту малозабезпечених громадян в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Як наголосив у своїй доповіді директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, програмами надання житлових субсидій та компенсацій Уряд планує охопити до 30 % домогосподарств. Зокрема, 1, 6 млн. сімей під час опалювального періоду отримуватимуть субсидії (минулого року цей показник становив 1,3 млн.), а ще близько 3 млн. родин - компенсації додаткових витрат на житлово-комунальні послуги.

Віталій Музиченко нагадав: адресна програма компенсацій діє в Україні з 1 липня цього року. Компенсація надається сім’ям, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму для сім’ї (в середньому 1190 гривень на особу). Її розмір розраховується як різниця між розміром плати за комунальні послуги у межах норм споживання після підвищення цін і тарифів на послуги та розміром відповідного платежу, який сім’я сплачувала до їх підвищення.
Механізм призначення компенсації максимально спрощено. Для її отримання потрібно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації із таким переліком документів: заява, довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, довідки про доходи кожної такої особи. Станом на сьогодні за компенсацією звернулося 3 628 родин.

Урядовий портал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика