Денісова радить кримським біженцям звернутися у відділення ПФ України

Біженці з Криму для отримання пенсій і інших соцвиплат можуть звернутися у відділення Пенсійного фонду (ПФ) України за місцем перебування.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила міністр соціальної політики України Людмила Денісова.

"Якщо цей пенсіонер залишив Крим і тимчасово перебуває у будь-якому іншому регіоні України, він може звернутися до Пенсійного фонду там, де йому буде зручно, надати паспорт, посвідчення одержувача і довідку ідентифікаційного коду. Ми йому такі виплати забезпечимо за місцем його перебування", - заявила Денісова.

Також вона розповіла, що створена урядова гаряча лінія 0-800-507-309, куди кримчани-громадяни України можуть зателефонувати і отримати усі необхідні консультації.

"Ми шукаємо технічну можливість перерахувати кошти одержувачам у Крим. Ми не можемо, тому що казначейство Криму відключилося від казначейства України. Система електронних платежів не працює", - сказала міністр.

"У нас немає технічної можливості. Але ми знайдемо її, повірте", - заявила вона.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України не може перерахувати кошти на виплату пенсій громадянам України в Криму через те, що казначейські рахунки на півострові заблоковані самопроголошеною владою АРК.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика