Денісова: соціальний міністр, яка у дитинстві мріяла ... всіх "пересаджати"

Як у російському політичному істеблішменті чимало вихідців з України, так і в нашому - із сусідньої північної країни. Одна з таких - нинішній міністр соціальної політики в уряді Яценюка, Людмила Денісова, яка народилася в холодному Архангельську.

Не виключено, що холодні зими в Росії вплинули на те, що Людмила Леонтіївна мріяла про теплі краї. І замолоду таки перебралася до теплого Чорного моря - у Крим. Щоправда, ще одна мрія не збулася. Як розповідає сама сьогоднішня іменинниця, у дитинстві їй хотілося бути... прокурором.

На сонячному півострові Денисова зробила стрімку кар'єру. На початку 90-х років працювала на керівних посадах у місцевому пенсійному фонді, а потім займала посади міністра економіки, трохи пізніше - міністра фінансів. Однак її життя тоді затьмарили всі ті ж служителі Феміди. В 2000 році прокуратура затримала її "за зловживання службовим становищем". Незабаром справа була закрита. І Денісова з головою занурилась у політику.

Її обирають спочатку в кримський парламент, а в 2006-му - у Верховну Раду України. Як тут, так і надалі вона стає соратницею Юлії Тимошенко і її політсили "Батьківщина". За списками цієї партії вона отримала нардепівський мандат у 2007. Потім, після роботи в уряді Тимошенко на посаді міністра праці й соціальної політики, Людмила Денисова знову повернулася в "дім під куполом" на вулиці Грушевського. Стала головою парламентського підкомітету з питань державного соціального страхування, розвитку соціального діалогу й діяльності об'єднань громадян сторін соціального діалогу Комітету з питань соціальної політики та праці.

Після формування уряду майдану Денісовій 27 лютого знову дісталася посада соціального міністра.

Що ж стосується захоплень, то як каже сьогоднішня іменинниця, вона любить сама куховарити. Серед найбільш улюблених страв - пиріжки.

ukranews.com

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика