Держдеп опублікував підсумкову заяву Нуланд за результатами візиту до Москви

Заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд підвела підсумки свого візиту до Москви, в ході якого обговорювалася Україна.

Текст Нуланд був опублікований у Facebook Держдепу США, НВ приводить його повний текст.

Ми тільки що завершили дуже конструктивний раунд переговорів тут в Москві. Вчора ми дуже докладно обговорили з помічником президента Росії Владиславом Сурковим комплекс питань, пов'язаних з виконанням Мінських угод. Сьогодні тут в міністерстві закордонних справ РФ у мене була можливість зустрітися з заступником міністра закордонних справ Росії Сергієм Рябковим і обговорити двосторонні відносини.

Вчора ми дуже ретельно пройшлися по всіх аспектах Мінських угод: як можна поліпшити рівень безпеки, рівень доступу ОБСЄ, як просунутися вперед на шляху до виконання політичних зобов'язань за мінським домовленостями, включаючи підготовку до виборів в Донбасі. Як всі ви знаєте, США не є учасником «нормандського формату», але ми домовилися з усіма його учасниками, що будемо працювати паралельно і з Києвом, і з Москвою, щоб підтримувати ці переговори. Як ви знаєте, пару тижнів тому ми проводили переговори в Києві, а два дні тому держсекретар США Джон Керрі обговорював ці питання з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим у Відні.

Позиція США полягає в тому, що Мінські угоди повинні бути виконані якомога швидше. Ми вважаємо, що зараз саме час натиснути на газ і домогтися виконання цих домовленостей. Це буде сприяти миру і безпеці в Україні. Це позитивно позначиться на відносинах між Росією і Україною. І благотворно вплине на відносини США і наших союзників з Росією, якщо нам вдасться просунутися вперед у цьому питанні. І як сказав наш президент, коли і якщо Мінські угоди будуть виконані, санкції можуть бути зняті. Отже, я їду додому після конструктивного раунду переговорів. Важливо продовжувати діалог, важливо продовжувати спільно докладати зусиль для вирішення цих питань.

Раніше повідомлялося, що Нуланд прибула до Москви 17 травня для обговорення конфлікту в Донбасі.

В середу, 18 транвя вона озвучила позицію США щодо виборів в Донбасі і повідомила подробиці розмови з помічником президента РФ Владиславом Сурковим.

В квітні Нуланд перебуваючи в Києві заявила, що вибори в Донбасі повинні бути "справжніми українськими", які відповідають міжнародним стандартам і Конституції України.

Нове время

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика