До полону Савченко ніколи не була в Росії - Фейгін

Українська льотчиця Надія Савченко до перебуваня в російському СІЗО ніколи в житті не була в Росії.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН заявив адвокат Савченко Марк Фейгін.

"Ніколи у своєму житті, до 23 червня, коли її перевезли з Луганська, з бази батальйону "Зоря", і передали російським спецслужбам, ФСБ, вона ніколи не бувала в Росії. Для неї це було пізнання через в'язницю", - заявив він.

Адвокат додав, що для його підзахисної це були неприємні враження. Фейгін зауважив, що раніше Савченко була різкою і нетерпимою, вона не могла довго чекати. А зараз вона набралася терпіння.

Нагадаємо, що раніше Савченко пояснила, чому вирішила частково припинити голодування.

ТСН

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика