Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
Незабаром до Ради улемів Афганістану, який складають авторитетні богослови і релігійні діячі країни, можуть увійти представниці прекрасної статі, повідомила міністр ІРА у справах жінок Дільбар Назарі.
Як повідомляють афганські ЗМІ, заяву було зроблено міністром в ході виступу на заході, приуроченому до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Назарі висловила надію на те, що участь жінок у діяльності ради дозволить їм більш успішно боротися за свої права.
Очікується, що до складу Ради улемів увійдуть 10 громадянок країни, при цьому представниці жінок в цій релігійній організації будуть обрані вищезгаданим міністерством.
У своєму виступі Дільбар Назарі також підкреслила, що проблема насильства по відношенню до жінок, незважаючи на окремі досягнення в справі захисту прав, досі залишається серйозною проблемою для афганського суспільства.
Міністр закликала керівництво країни підтримати закон про боротьбу з насильством проти жінок, зазначивши, що в рамках вирішення цієї проблеми уряд повинен визначити основні передумови, в результаті яких мешканки країни стають жертвами різних видів насильства.

