Forbes склав щорічний список найвпливовіших жінок

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель уже вдесяте очолила список 100 найвпливовіших жінок світу, який складає американський журнал Forbes.

Рейтинг був оприлюднений у середу.

"Канцлер Меркель входила до списку десять разів за останні 11 видань, причому дев'ять разів як номер 1", - зазначає Forbes.

На другому місці - 67-літня голова Федеральної резервної системи США Джанетт Єллен, яка вперше потрапила до цього рейтингу, на третьому - 49-річна благодійниця і дружина засновника Microsoft Мелінда Гейтс.

До п'ятірки також увійшли президент Бразилії Ділма Руссеф, 66 років, та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, 58 років. Під номером вісім у списку - 50-літня дружина глави Білого дому Мішель Обама, а на дві сходинки вище - 66-літня екс-держсекретар США і можливий наступний президент Гілларі Клінтон.

Наймолодшою у списку є 28 річна леді Гага (67-ме місце), а найстаршою - 88-річна королева Єлизавета ІІ (35-те місце)

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 12 жовтня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, голова, ГО "Кращий Сихів", безпартійнa, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ГОЛОС".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика