Ганна Герман подала у відставку

Радник Президента, керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман написала заяву про звільнення. Вона пояснила, що написала заяву на звільнення, аби перейти на роботу у Верховну Раду.

"Це скликання парламенту буде дуже цікавим, непрості люди там працюватимуть. І в цьому парламенті, я переконана, вирішуватиметься доля країни. Думаю, що моя робота у Верховній Раді принесе більше користі", - сказала Герман.

При цьому вона підкреслила, що вибрала найбільш складні сфери роботи - права людини і питання європейської інтеграції.

"Як то кажуть, на найбільш складних шляхах не зустрінеш конкурентів, тому я обрала роботу в цих сферах", - пояснила свій вибір чиновник.

Герман сьогодні вже подала свою заяву про звільнення Президенту Віктору Януковичу і розраховує, що 23 листопада вона буде підписана.

"Я хотіла подати у відставку саме сьогодні, на День подяки, і подякувати за увесь той досвід, який я придбала за час роботи зі своїми друзями. Я йду з надією продовжити свою діяльність вже у парламенті", - акцентувала Герман.

Молодий Буковинець

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 24 жовтня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 94.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика