Гендерний моніторинг виборів: Партії оприлюднюють списки. Жінок – мінімум

З понеділка, 30 липня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія. Партії проводять з’їзди і оприлюднюють свої виборчі списки. Як показує гендерний аналіз, жінок у них – вкрай мало.

Так, у партійному списку "Батьківщини" у першій десятці єдина жінка – Юлія Тимошенко, яка іде під першим номером. У другому десятку – дві кандидатки – Лілія Гриневич (14) та Ірина Луценко (18). У третьому десятку – ще два жіночі прізвища – Олександра Кужель (22) так Леся Оробець (26). Загалом у партійному списку «Батьківщини» 225 прізвищ. З них – лише 25 жінки. ТОБТО ПРИБЛИЗНО ДЕСЯТЬ ВІДСОТКІВ.

Серед кандидатів в одномандатних виборчих округах жінок приблизно такий же відсоток. Зі 182 прізвищ мажоритарників – лише 19 – жінки.
У першому десятку списку КПУ названа єдина жінка – Ірина Спіріна (2). Це, наразі, ДЕСЯТЬ ВІДСОТКІВ. Втім, за словами Катерини Самойлик, загалом по спискам та мажоритарним округам компартія висунула 100 жінок.

Менше десяти відсотків жінок у списку Партії регіонів. У першій п’ятірці – єдина жінка – Таїсія Повалій (2). У другій – теж одна – Ірина Акімова (6). Загалом, із 150 названих пізвищ лише 12 – жінки.

Нагадаємо, у раніше опублікованих мажоритарних списках партії УДАР із 195 названих прізвищ – 22 жінки.

Висування триває.

 

WCU

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Грузією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Словенія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінкаДата народження: 31 травня 1978р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 23.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика