Геращенко: Бойовики досі утримують підлітків-"диверсантів"

Бойовики "ДНР" досі не відпустили підлітків, яких затримали у Донецьку у вересні минулого року.

Про це розповіла уповноважена президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, повідомляє "Радіо Свобода".

Як додала Геращенко, питання про звільнення дітей неодноразово порушували на зустрічах Тристоронньої контактної групи в Мінську. Бойовики мали відпустити підлітків ще до нового року, проте не зробили цього. Не посприяло вирішенню питання і те, що Україна в односторонньому порядку передала в "ОРДЛО" 15 прихильників сепаратистів.

"Підлітків не можна обміняти, оскільки їхні родичі живуть на непідконтрольній Україні території, тому порушується питання лише про їх звільнення", - уточнила Геращенко.

Нагадаємо, у вересні 2016 року бойовики "ДНР" заявили, що викрили мережу "диверсантів", до якої входили виключно підлітки, нібито "завербовані СБУ". Як заявили сепаратисти, діти підривали автомобілі, будівлі і військові частини на окупованій території.

У СБУ охарактеризували цю інформацію як чергове інформаційне "вкидання" сепаратистів.

22 грудня Ірина Геращенко повідомила, що на засіданні гуманітарної підгрупи вдалося домовитися з представниками бойовиків про звільнення підлітків.

Знай

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 14 травня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник міністра, Міністерство охорони здоров’я України, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика