Геращенко: Те, що парламент наступного разу збереться 6 травня, не є нормальним

У такій складній ситуації, яку зараз переживає Україна, влада не має права відпочивати. Про це в ефірі радіо «Свобода» заявила народний депутат від «УДАРу» Ірина Геращенко.

«Кожна влада має сто перших днів для того, щоб стартувати з реформами. Нинішня українська влада не мала жодного дня спокою, тому що відразу після кривавих, драматичних подій, під час яких і формувався уряд, розпочалася кримська епопея і заворушення на сході країни. Я не вважаю правильним обрушити весь шквал критики на владу. Але я погоджуюся з тим, що в такій ситуації влада не має права відпочивати», - наголосила Геращенко.

За словами депутата, сьогодні і парламент, і уряд мають працювати в умовах надзвичайної ситуації, як і силові структури. «Але те, що парламент наступного разу збереться, якщо нічого не трапиться, аж 6 травня, я вважаю не нормальним», - відзначила Ірина Геращенко.

Вона нагадала, що лідер «УДАРу» Віталій Кличко у вівторок під час слухань по конституційній реформі запропонував провести спеціальне закрите засідання з силовиками засідання 29 чи 30 квітня, щоб обговорити хід АТО і те, що відбувається з силовими структурами на Сході.

Прес-служба партії УДАР
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 14 квітня 1964р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Вишгород Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 95.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика