Геращенко про участь депутатів у судових процессах

Тут є дописувачі, які на повному серйозі запитують: а навіщо нардепи беруть участь в цьому фарсі, що називається судом? Ви що, люди?

Участь в цьому беруть прокурор- суддя- слідчий. А ми разом з журналістами і активістами боремося за публічність цих політичних процесів, фіксуємо антизаконність і порушення, підтримуємо заручників. Готуємо апеляціі. Це наш прямий обов'язок. Витягти іх - наш обов'язок.

Тим часом, починаєтся судилище в Дарницткому суді. Попри те, що рішення ,мабуть, вже написані десь під кальку і доведені до відома " незалежних" суддів, там вже працюють і наші депутати. Кожен затриманий і його сім'я мають знати, що ми іх захищатимемо.

Пише народний депутат України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Веб-сторінкаДата народження: 14 січня 1990р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник директора з організаційно-правових питань, ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", безпартійнa, проживає в місті Бориспіль Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика