Головним опозиціонером в Японії стала жінка

У Японії обрали лідера головної опозиційної партії. Так, очолюватиме партію жінка, Ренхно Мурата. Вона вже поділилась своїми багатообіцяючими планами.

Новину повідомляє Washington Post.  

15 вересня головна опозиційна партія Японії, Демократична партія, обрала лідера жіночої статі. Ним виявилась Ренхно Мурата (Renho Murata), яка обіцяє вести «революційну партію» на підтримку прем'єр-міністра Сіндзо Абе.

«Я обіцяю взяти на себе важку і відповідальну нішу, зробити перебудову нашої партії, щоб люди захотіли її обрати. Ми протистоятимемо нинішній величезній і популярній правлячій Ліберально-демократичній партії. Боротимемось чесно, пропонуючи кращі ідеї для нашої країни», - заявила вона.

Зазначимо, що за 48-річну Мурата проголосувало 503 з 849 депутатів. Її перемогу вже назвали одним з найбільшим стимулом для жінок, яких в японській політиці не багато.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика