Грібаускайте: Європа сама виростила терористів

Президент Литви Даля Грібаускайте зробила гучну заяву в інтерв'ю провідній німецькій газеті, розкритикувавши політику країн-членів Євросоюзу щодо біженців і мігрантів, які проживають в "власних гетто" в найбільших містах Європи.

Про це повідомив кореспондент BALTNEWS.lt з посиланням на прес-службу литовської президентури.

На минулому тижні глава литовської держави перебувала з офіційним візитом в Німеччині, де погодилася дати інтерв'ю провідній німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung. Інтерв'ю розповсюдила прес-служба президента Далі Грібаускайте.

"Існують гетто, в яких мігранти не інтегруються, а створюють п'яту колону або виховують терористів. Те, що ми побачили у Франці в і Бельгії, не єприкладом гідним для наслідування новим членам ЄС. Для наших жителів - це неприйнятно", - сказала Даля Грібаускайте.

На думку глави держави, в Литву прибувають іммігранти з Росії, Білорусі та України, однак в суспільстві немає проблем.

"Через них в нашому суспільстві ніхто не висловлює протиріч або ж заперечень. Ці приїжджі інтегруються, вчать мову і живуть не в гетто", - стверджує президент.

Крім цього, глава Литовської Республіки розкритикувала угоду Євросоюзу та Туреччини по поверненню вже прибулих мігрантів в Грецію. На думку Далі Грібаускайте, з Туреччиною необхідно було домовитися з самого початку, щоб її влада не дозволила мігрантам виїхати з країни (в Європу - прим. Ред).

"А зараз у нас налагоджений механізм, згідно з яким мігранти прибувають, розділяючись на групи, і частину їх повертають назад, але частину і приймають. Більш того, угода дорого коштує - і фінансово, і політично. Адже ми говоримо тільки про (закриття - прим. ред.) одного маршруту (шляху нелегальної міграції - прим. ред.) ", - сказала президент Литви.

"У цьому році ми бачимо, що мігранти знову почали переправлятися через Лівію та Італію. Ми не боремося з причинами міграції біженців, а лише намагаємося позбутися наслідків. Бізнес контрабандистів людьми як і раніше розквітає і буде розквітати далі", - додала Даля Грібаускайте.

BALTNEWS.lt

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 24 вересня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика