Кличко іде на рекорд. У списку УДАРу 16 відсотків - жінки

Партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» оприлюднила список своїх кандидатів у народні депутати у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на чергових парламентських виборах 28 жовтня 2012 року.

У першій п'ятірці списку - дві жінки - Марія Матіос (2) та Оксана Продан (4). Ще два жіночі прізвища у другій п'ятірці - Ірина Геращенко (6) та Наталія Агафон (8).

Загалом у списку із 225 прізвищ - 36 - жінки. Таким чином список УДАРу на сьогодні найбільш "гендерно виважений". І хоча там не має обіцяної Віталієм Кличком "третини", все ж жінок у списку УДАРу багато. Жінки-кандидатки більш-менш рівно розташовані по списку.

 

WCU

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 28 серпня 1982р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика