Клінтон викликають на допит у ФБР

Кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон викликають на допит у ФБР у справі про використання особистої пошти в робочих цілях.

Про це повідомляє CNN.

«Дата допиту у ФБР для Клінтон ще не визначили, але, як зазначили чиновники, це відбудеться найближчими тижнями», - йдеться в публікації.

У відомстві зазначили, що допит Клінтон і її помічників «буде рутинної частиною розслідування».

Згідно з опитуваннями ФБР помічників Клінтон, служба не виявила умисного порушення закону з її боку.

Раніше румунський хакер Марсель Лехел Лазар, відомий під псевдонімом Guccifer, заявив, що у 2013 році зламав пошту Гілларі Клінтон.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 25 січня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник міністра, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 104.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика