Комуністка-кандидатка виявилася більшим автовласником, ніж сам Петро Порошенко

13 автівок, серед яких 7 – ЗАЗів, 2 – ГАЗи, 1 – DEWOO та 3 – "Богдани", зеделаровано лідером Вінницької обласної організації Комуністичної партії України Лідією Закусиловою у розділі ІV в пункті А «Транспортні засоби, що перебувають у власності, в оренді чи у іншому праві користування декларанта, та витрати декларанта на їхнє придбання».

Декларація розміщена на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, зазначає УНІАН.

Судячи із декларації – всі авітівки вітчизняного виробництва. Три з них – 2011 року, сім виробництва 2007 року, три – 2005 року. Сама ж головна комуністка Вінницької області за рік заробила 53 тисячі 68 гривень і проживає у квартирі площою 35,8 кв м.

Автопарк комуністки Лідії Закусилової є одним із найчисельніших серед кандидатів у депутати по округах Вінницької області. Так, приміром, у Віктора Антемюка - 6 автівок, серед яких три "Мерседеси" S-500 і ще три іномарки, які належать членам родини. У Петра Порошенка і його родини - три машини.

Експрес online
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика