Королевська почала виконувати обіцянки: віце-прем'єри отримуватимуть зарплату, як у Азарова

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов а також віце-прем'єри Кабміну отримуватимуть майже таку саму заробітну плату, як саме прем'єр-міністр.

Інформацію про це на своєму Facebook опоблікував Мустафа Найем.

"Перші кроки Наталії Королевської в уряді: визначення заробітної плати віце-прем'єр міністрів. Немає жодних сумнівів у тому, що на цьому етапі Наталії Юріївні вдасться стримати свою обіцянку щодо горезвісної з / п в € 1000", - написав журналіст під фото.

Gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Веб-сторінкаДата народження: 14 жовтня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика