Короліевська пояснила, навіщо запросила Кличка на дебати

Наталія Королевська та її команда з партії "Україна - Вперед!" хотіли обговорити з "УДАРом" майбутнє країни, яке вони не хочуть будувати разом з Партією регіонів і КПУ

Політики минулого намагаються дискредитувати нові політичні сили, називаючи їх "проектами влади". Про це заявила лідер партії "Україна - Вперед!" Наталія Королевська в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV, відповідаючи на питання про перспективи співпраці з командою Віталія Кличка в майбутньому парламенті.

Вона зазначила, що була дуже здивована, прочитавши перед ефіром відповідь прес-служби партії "УДАР". "Так діють старі політики: вони застосовують різні технології. Їх завдання сьогодні - розвісити всім ярлики. Ми пам'ятаємо, як Яценюка називали і проектом" РосУкрЕнерго ", і проектом Банкової. Я також дивлюся, що сьогодні намагаються зробити з Віталієм: його називають і політичною "консервою", і намагаються пов'язати з Адміністрацією президента. Те ж саме переживаємо і ми. Бо нас намагаються скрізь проасоціювати з Партією регіонів, з проектом влади", - сказала Наталія Королевська.

За її словами, це стара технологія, коли на нову політичну силу, нову команду лідерів, яких немає в чому більше звинуватити, намагаються вішати якісь необгрунтовані ярлики, таврувати, щоб вони не прийшли до влади. "Ми є головною загрозою того режиму, який сьогодні і останні 20 років перебуває у владі в нашій країні. Нам нема про що дискутувати з Партією регіонів і комуністами - нам з ними все зрозуміло, у нас немає нічого спільного ... І тому ми запросили партію" УДАР ", щоб обговорити майбутнє країни, обговорити, як ми й вони бачимо розвиток країни, яку модель потрібно сьогодні реалізувати в Україні", - підкреслила лідер партії "Україна - Вперед!".

За кордоном, як зазначила Наталія Королевська, при згадці України говорять в першу чергу про Шевченка і Кличка. "Вони обидва - великі спортсмени, які створили бренд України у світі. Саме їм потрібно обговорювати перспективи розвитку спорту в країні, шляхи відродження здорового способу життя українських громадян. Кому, якщо не Остапу Ступці та Марії Матіос обговорювати майбутнє українського кінематографа, як підтримати літераторів, відродити українську культуру, захистити і розвивати її? " - підкреслила лідер партії.

Нагадаємо, раніше легендарний футболіст, другий номер виборчого списку Партії Наталії Королевської Андрій Шевченко запропонував Віталію Кличку провести політичні дебати між командами партій "Україна - Вперед!" і "УДАР" про майбутнє країни.

Дело

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика