Королевська відкликала позов до соціологів

Партія Наталії Королевської Україна-Вперед відкликає позов до соціологів. Про це сама Королевська заявила сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Королевська наголосила: "Ми прийняли рішення, і сьогодні наші адвокати подають заяву в суд про відкликання позову проти соціологів. Вибори закінчилися, і після бійки кулаками не машуть. Тому ми прийняли рішення сьогодні перегорнути цю сторінку. Подальший розгляд цієї справи вважаємо абсолютно безглуздим. Нашими ворогами є не соціологи, нашими ворогами сьогодні є влада".

Королевська зазначила, що повністю поділяє оцінку парламентських виборів, яку дала Юлія Тимошенко - вони "були сфальсифіковані від першого до останнього дня". У новий парламент, за словами лідера партії, пройшли проекти Банкової. Україна-Вперед свої висновки зробила і проведе роботу над помилками.

У свою чергу, директор КМІС Володимир Паніотто зазначив, що якщо рішення партії Королевської означає, що добре ім'я соціологів відновлено, вони не будуть наполягати на продовженні судового процесу: "Якщо виявиться, що це нас не реабілітує, і все одно ми виглядаємо як люди, які дали невірні дані, то ми будемо подавати в суд".

Нагадаємо, 11 жовтня партія Україна-Вперед подала в суд на провідні соціологічні служби країни, вимагаючи від Феміди вжити заходів і заборонити фонду Демократичні ініціативи та КМІС публікувати будь-які рейтингові дані щодо партії Королевської. Суд витребував у Королевської дані власних соціологічних досліджень, які підтверджували б її високий рейтинг і недостовірність оспорюваних даних соцопитування, але вони так і не були надані. На виборах партія Королевської набрала ще менше, ніж їй давали соціологи - 1,58%.

Ліга. Новини
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика