Королевська відзвітувала про виплату лютневих пенсій

Пенсії за лютий повністю виплачені в усіх регіонах України.

Про це 26 лютого заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради з питань заборгованості щодо сплати внесків до Пенсійного фонду, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Учора ми в повному обсязі завершили виплату пенсій за лютий в усіх регіонах України - кошти отримали 13,6 млн пенсіонерів. Загальна сума виплати склала 20,56 млрд грн. І це на 2,8 млрд грн. (чи на 15,7%) більше, ніж у лютому минулого року», - зазначила Королевська.

Міністр підкреслила, що таких результатів вдалося досягти незважаючи на заборгованість перед Пенсійним фондом щодо сплати Єдиного соціального внеску в розмірі майже 3 млрд грн.

«При цьому я хочу додати, що якби усі підприємства виконали свої зобов'язання перед Пенсійним фондом, зросли б можливості держави для підвищення соціальних стандартів і осучаснення пенсій», - резюмувала Королевська. Засоби, які надійдуть від погашення заборгованості перед Пенсійним фондом, варто в першу чергу направити на осучаснення пенсій, призначених до 2008 року, вважає вона.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 11 лютого 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, благодійна організація "100 % життя. Київський регіон", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 89.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика